Продажа б у автомобилей. Авторынок г. Ровно и авторынок г. Луцк

Ровенско-волынский авторынок
Автобазар- продажа подержанных авто:Автобазар г Ровно и Автобазар г Луцк

     

Поиск
Марка:
Модель:
Год: -
Цена: -


Компанія «Автоплаза»

Компания "Автоплаза" работает в 3-х городах Украины: Черновцы, Винница и Херсон.
Компания "Автоплаза" является официальным дилером автомобилей Renault, Honda, KIA.Черновцы:


Renault "Автоплаза" - вул. Коломийська, 1н, (0372) 575-555, 586-000, +380509832491, Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.
Сайт http://avtoplaza.ua/
Honda "Автоплаза" - вул. Хотинська, 33а, (0372) 55-66-99, +380507117110, Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.
Сайт http://hondamotor.cv.ua/
KIA "Автоплаза" - вул. Гайдара, 1л, (0372) 58-65-65, +380956098592, Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.
Сайт http://kia-motors.cv.ua/
СТО - вул. Сторожинецька, 39б, (0372) 57-25-56, Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.

Винница


Renault "Автоплаза" - вул. Мечникова, 4, (0432) 55-10-15, Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.
СТО - вул. Мечникова, 4, (0432) 55-10-15, Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.

Херсон


Renault "Автоплаза" - Бериславське шосе, 11, (0552) 32-26-14, Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.
СТО - (0552) 32-26-15, Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.


Про компанію

Компанія «Автоплаза» заснована в 2004 році, відразу заявила про себе, як про динамічну компанію, націлену на довгостроковий розвиток. За весь час розвитку ми з кожним роком набуваємо нових друзів – наших клієнтів, що говорить про високу компетенцію наших співробітників, готових допомогти в рішенні будь-яких завдань, пов´язаних з купівлею і обслуговуванням автомобілів. «Автоплаза» є офіційним ділером автомобілів Renault, KIA, Honda.

Місія нашої компанії – це залучення більшої кількості людей до хороших, безпечних, надійних автомобілів, високий рівень обслуговування клієнтів, постійне вдосконалення в професійній області.

«Автоплаза» пропонує своїм клієнтам вигідні умови купівлі і обслуговування автомобілів. Так само нашим Клієнтам ми пропонуємо широкий набір послуг, включаючи trade-in, кредитування на покупку автомобіля, продаж автомобіля в лізинг і страхування купленого авто.

До ваших послуг:
• Тест-Драйв
• Кредит і лізинг
• Гарантійне і сервісне обслуговування
• Продаж запасних частин і аксесуарів
• Страхування автомобіля в кращих страхових компаніях
• Встановлення систем для захисту від угону, а також іншого додаткового устаткування
• Допомога в реєстрації автомобіля
• Система Trade-in (обмін будь-яких марок авто)
• Продаж автомобілів з пробігом (з можливістю купівлі в кредит)

Менеджери відділу продажів допоможуть Вам зробити правильний вибір серед широкого модельного ряду представлених автомобілів, розібратися у всіх тонкощах керування автомобілем і його системами.

Кращим доказом роботи наших менеджерів відділу продажів є подяка наших клієнтів, які повертаються до нас за наступним автомобілем. Сьогодні ми готові задовольнити будь-які запити своїх Клієнтів, яких щиро вважаємо своїми друзями. З цією метою компанія, в рамках програми лояльності, організувала «Автоплаза CLUB». Члени клубу можуть насолоджуватися приємним і корисним спілкуванням, брати участь в спеціальних заходах, отримувати різноманітні знижки і найактуальнішу інформацію про діяльність «Автоплази».

Задоволення клієнта від автомобіля і наданих послуг з обслуговування – найважливіший чинник успіху нашої компанії!

Последнее обновление ( 02.08.10 13:18 )  

Услуги

Мы поможем:

Далее >>